فروش آپارتمان 105متر تک واحدی سه طرف نور گیر گلچین
1 هفته پیش در گلچین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
13,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
129,904,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
105 متر / میدان گلچین خیابان قدرتی نبش فیروزی روبه روی پارک ویو پارک
واحد خوش نقشه دو خواب
داری مستر جداگانه
چهار طبقه تک واحدی
همسایه گان عالی و کم تعداد
با سالن خوب و سه طرف بر 24 متری نور گیر عالی
ویو ابدی سه کله نور
سال تاسیس 1401
بالکن کاربردی دسترسی عالی در محدوده گلچین خیابان قدرتی روبه روی پارک
.
گذر پهن 12 متری
سالنی بدون پرتی
✔️ 105 متر
✔️ طبقه اول
✔️ سالن پرده خور
✔️ نورگیر عالی
✔️ بالکن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.