تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 108 متر

فروش آپارتمان 108 متر

2 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
108
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان در مجتمع مسکونی کیان تایر
متراژ 108 متر
با احترام همکار تماس نگیرد.