فروش آپارتمان 110 متری تهرانسر نفت جنوبی
1 هفته پیش در تهرانسر
کپی شد
قیمت کل
17,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
159,090,909,000 تومان
آشپزخانه فول
خوش نقشه بدون پرتی روبه خیابان حیاط و آفتاب
فوق العاده لوکس
مخصوص مشکل پسندا
اولین بازدید مورد پسند شماست
گروه مشاورین املاک کاخ