تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 112 متر 2 خواب

فروش آپارتمان 112 متر 2 خواب

2 روز پیش در باغ خزانه

متراژ
112
ساخت
1400
قیمت کل
‏15,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
بالکن دارد
آپارتمان بصورت دو واحدی در هر طبقه می باشد
دسترسی به مترو و brt
کوچه هشت متری
________________________
شماره تلفن املاک آسا
55776610
55776670
آدرس املاک جهت هماهنگی و بازدید
خ تهمتن نبش کوچه سیدی