تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 113 متر تک واحد رشت فرزانه

فروش آپارتمان 113 متر تک واحد رشت فرزانه

2 روز پیش در کوی امام رضا

متراژ
113
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,475,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
آپارتمان 113 متر تک واحدی طبقه دوم
نوساز ، صفر و کلید نخورده
ساختمان کلا 2 طبقه تک واحدی
دارای دو پارکینگ اختصاصی
دو خواب ، سقف کناف با نورپردازی
پایه چوبی برای نصب کولر اسپلیت
دیزاین شخصی سازی شده
دارای لوستر کلاسیک
کابینت های گلس با هود و گاز رومیزی
سند تک برگ شش دانگ