تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/ 115 متری/ تاپ لوکیشن

فروش آپارتمان/ 115 متری/ تاپ لوکیشن

2 روز پیش در دورود

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,660,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,521,000 تومان
طبقه
4

✅و....

☎️برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید
کارشناس فروش : جودکی