تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 116 متر، خیابان داریوش

فروش آپارتمان 116 متر، خیابان داریوش

1 سال پیش در کرج

متراژ
116
ساخت
1401
قیمت کل
6٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
️ هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی
️با ساب؛ صاب ملکی

‼️ کد ملک: 212

✅️ مشخصات کلی:
⚜️ متراژ واحد: 116 متر
⚜️ دارای 2 خواب
⚜️ پارکینگ، انباری، آسانسور

هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی ارائه دهنده VIP ترین خدمات مشاوره ملکی و قویترین فایلینگ استان البرز در خدمت شما عزیزان می باشد.
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود می باشد. در صورت اشغال بودن لطفا پیام بگذارید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

⬅️ آدرس: سه راه گوهردشت، برج ققنوس، طبقه همکف تجاری
⚕️جهت ارتباط و هماهنگی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی