تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 118 متری 2 خواب/تاپ لوکیشن

فروش آپارتمان 118 متری 2 خواب/تاپ لوکیشن

4 روز پیش در گلشهر

متراژ
118
ساخت
1398
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,559,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚜️سـازمـان مـعـامـلـاتـ امـلـاکـ و مـسـتـغـلـاتـ ســوریــن⚜️

✨ فروش آپارتمان 118 متری 2 خواب / تاپ لوکیشن

✅️ ساختمان واقع در یکی از بهترین خیابان های گلشهر میباشد.
✅️ مشاعات تمیز و مدیریت شده
✅️ پارکینگ + آسانسور + انباری
✅️ سالن پذیرایی بزرگ قابل چیدمان
✅️ 2 خواب استاندارد نورگیر با کمد دیواری عمیق
✅️ آشپزخانه تکمیل ( های گلس )
✅️ فول بازسازی با متریال درجه یک
✅️ واحدی خوش انرژی و بدون ریالی خرج

▪️ برای هماهنگی بازدید، با مشاور ارشد امور ملکی سورین، شمعی تماس بگیرید.
————————————            
اعتمادی راستین ، انتخابی نوین
       با مشاوران املاک سورین