تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 120 متری 3 خوابه طبقه 2

فروش آپارتمان 120 متری 3 خوابه طبقه 2

1 سال پیش در بندر امام خمینی

متراژ
120
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬666٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ویژه و فوری یکدستگاه آپارتمان دوبلکس واقع در خوزستان سربندر 700 دستگاه کوچه لاهوری
100 متر آپارتمان بصورت دوبلکس در طبقه فوقانی
و 100 متر تجاری در طبقه همکف
بسیار شیک و خوش نقشه و با کیفیت
پیشنهاد بسیار عالی برای آرایشگران و پزشکان است چون هم در طبقه همکف برای فعالیت کاری مناسب است و هم در جوار آن برای محل سکونت
بسیار اقتصادی
دسترسی فوق العاده به مراکز عمومی خدماتی و نزدیک بلوار اصلی شهر
هدف فروش : مهاجرت صاحب ملک
جهت اطلاعات بیشتر و یا بازدید از ملک به آژانس املاک رسمی درجه یک آقای مسکن واقع در 300 دستگاه بلوار نواب نبش نواب 7 شرقی مراجعه نمایید.
ساعات تماس تلفنی: از ساعت 9صبح الی 13 و از ساعت 17 الی 21
جمعه ها تعطیل هستیم.
مشاوره تخصصی و مطمئن
رضایت مشتری و بازگشت سرمایه
جهت اطلاع از فایلهای خرید فروش و رهن و اجاره تماس حاصل فرمایید.
ما را معرفی نمایید ...کمیسیون مشاوراملاک بابت بازدید واحد نیست
بابت مشاوره ایست که خرید بهتری داشته باشید پس دریافت کمیسیون قرارداد براساس نرخ نامه مقطوع می باشد...