تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 120 متری غرق نور منظریه

فروش آپارتمان 120 متری غرق نور منظریه

1 هفته پیش در شهرک 17 شهریور

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
طبقه
5
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
باسلام.
♦️مشاورین املاک بدری ♦️

️ ✅فروش واحد 120 متری✅

⬅️ ساختمان 5 طبقه 20 واحدی
⬅️ پارکینگ و انباری اختصاصی
⬅️ سرایداری 24 ساعته

☀️تخفیف = در حین نشست☀️
✅جهت اطلاع از فایل های مشابه در متراژ های متفاوت در هر نقطه از منظریه تماس بگیرید

✅ مشاورین املاک بدری دارای فایلینگ بسیار قوی در خرید و فروش،رهن و اجاره

☀️مشاوره رایگان جهت سرمایه گذاری در زمینه پیش خرید مطمئن با کارشناسان مجرب ☀️

⬅️مشاورین املاک بدری➡️
دارای 30 سال سابقه کاری در امر ساخت ساز و کار ملکی و ️مجربترین کادر مشاوره جهت سرمایه گذاری خرید و فروش مشارکت در ساخت
️دارای 2 شعبه فعال در منظریه و 17 شهریور
شماره تماس:
⭕مهندس بدری: ***********
☎️دفتر : 36619567