تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 120 متری مجتمع نوسازِ دنا

فروش آپارتمان 120 متری مجتمع نوسازِ دنا

1 روز پیش در فاضل

متراژ
120
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,750,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان 120 متری
دو خوابه
طبقه اول
محتمع دنا فاضل
کل مجموعه 4 بلوک 15 واحدی
سال ساخت 400
جنوبی بسیار خوش نقشه
با اسانسور
فروشنده واقعی
سند ملکی در دست اقدام
درحال حاظر دفترچه تعاونی دنا ،قولنامه و کد رهگیری میباشد
زیر قیمت منطقه

فقط تماس .

شهبازی املاک دیاموند