تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 121 متری شیک کلاهدوز

فروش آپارتمان 121 متری شیک کلاهدوز

6 روز پیش در ساحل قو

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,685,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان
متراژ 121 متر
املاک بهاران بندرانزلی