تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش آپارتمان 125متری

فروش آپارتمان 125متری

1 هفته پیش در نوده

متراژ
100
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
125
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
سلام خدمت همشهریان عزیز
فروش آپارتمان دو طبقه و هوایی
آدرس ملک توس 65
هر طبقه 100مترزیربنا
25مترحیاط
معاوضه به ماشین وخانه ویلایی قیمت دربست 3تومن
قیمت طبقه همکف 1450
قیمت طبقه اول 1700
با مشتری که خریدار باشه پای قولنامه کنار میام
عکسها مربوط به طبقه همکف میباشد