تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 130 متری /سه خوابه/قدوسی شرقی

فروش آپارتمان 130 متری /سه خوابه/قدوسی شرقی

2 روز پیش در قدوسی شرقی

متراژ
130
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏17,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,384,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
_____________✅ مشاور شما : تدین

✨فروش آپارتمان خوش نقشه تاپ لوکیشن قدوسی شرقی

130 متری

3 خواب

سند ملکی تک برگ

7 واحدی

نقشه فوق العاده بدون 1 سانت فضایی پرت

اتاق خواب های بزرگ همراه با .... کمد دیواری و....

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید لطفاً