تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 134متری سه خواب محله ب5

فروش آپارتمان 134متری سه خواب محله ب5

1 هفته پیش در بلوک ۵

متراژ
134
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,641,000 تومان
طبقه
4
آبگرم کن
واحد134متری سه خواب تک پزیرایی.
جلو ساختمان کاملا دلباز میباشد.
خواهشن توضیحات را بخوانید، وهرکسی خریدار واقعی هست جهت بازدید هماهنگی کند.اگر تماس جواب ندادم پیام بزارید جواب میدم سپاسگزارم