فروش آپارتمان 135متری مرزداران نصر فرشته استانداری
1 هفته پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
14,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
110,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت همشهریان عزیز
آذر ملک واقع در نصر در کلیه امورات ملکی در خدمت شماست
واحد فوق در بهترین لوکیشن مرزداران میباشد
مشخصات واحد مرزداران
✅135متر
✅جنوبی
✅خوش ساخت و خوش نقشه
✅روشنایی بی نطیر
✅سه خواب بزرگ
✅نصبیات فوق لوکس
✅سند شش دانگ(امکان برداشت وام بانکی)
✅قابلیت رهن به مبلغ 1200
✅بهترین گزینه برای سرمایه گذاری
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مهندس فرضی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.