تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 136 متری

فروش آپارتمان 136 متری

11 ماه پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
136
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
10٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬838٬000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
3
بنام خالق معمار هستی
✅بازسازی و نقاشی شده
✅بسیار نورگیر
✅با همسایگان محترم
✅دارای قدرالسهم به میزان 40 متر
✅ملک دوکله
✅مناسب برای دفاتر و آرایشگاه
✅ به قیمت رسیده برای سکونت و سرمایه گذاری
مشاور شما : کیا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک قرن 21