تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 140 متری 3 خوابه

فروش آپارتمان 140 متری 3 خوابه

11 ماه پیش در مسجد سلیمان

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬642٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هشت بنگله ـ سه راه نمره 11
ساخت 1403
طبقه اول ـ دو تراس
140 متـر
سه خواب
کابینت هایگلاس
کناف و نورپردازی
350 میلیون وام
جهت بازدید املاک حسین پور (آریــو)
آدرس دفترامـلاک: تقاطـع سـه راه ریـل وی ـ
روبـه روی مجتمع دوپیکـر ـ جنب خدمـات فنـی مهـدی