تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 143 متری 2 خواب جنب ایرانمال

فروش آپارتمان 143 متری 2 خواب جنب ایرانمال

2 هفته پیش در سرو آزاد

متراژ
143
ساخت
1396
قیمت کل
‏22,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,090,000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
20
143 متری خوش نقشه
1 خواب استاندارد
1 خواب مستر
سالن پذیرایی قابل چیدمان با هر سلیقه
بالکن کاربردی
چشم انداز شهر

محوطه سازی زیبا در بین بلوک ها
لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات
سالن های ورزشی
آنتن مرکزی
3لاین آسانسور نفر بر
1 لاین آسانسور باربری
نزدیک به دریاچه و ایرانمال و اتوبان خرازی

املاک کرانه
فرشید