تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 143 متری نوساز محدوده سپیده

فروش آپارتمان 143 متری نوساز محدوده سپیده

6 روز پیش در شهرک ولیعصر

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,475,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️فروش آپارتمان 143 متری نوساز کلید نخورده
مشاور امین شما:خانم حیدری
آدرس املاک خانه نو:شهرک ولیعصر چهاراه سیدالشهدا روبروی بانک مسکن پلاک 183