تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 145 متر تکواحدی، نوبخت ، نیلوفر

فروش آپارتمان 145 متر تکواحدی، نوبخت ، نیلوفر

6 روز پیش در نیلوفر

متراژ
145
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏27,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏188,275,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
پکیج
کد آگهی : 20166
مسکن بزرگ دیاموند
(((بهزاد لامعی)))

⚡️فروش آپارتمان 145 متری تکواحدی در عرب علی (نوبخت)

⬅️ دو خواب بزرگ
⬅️ 4 طبقه تکواحدی ، طبقه اول روی همکف
⬅️ دارای قدرالسهم بالا
⬅️ ملک جنوبی ، ویو پارک
⬅️ تراس سرتاسری و قابل چیدمان
⬅️ سرمایش کولر ، گرمایش شوفاژ موتورخانه
⬅️ کف پارکت لمینیت
✅ پر نور و خوش نقشه
❇️❇️ لوکیشن خوب و دسترسی بسیار آسان

⁉️ جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید و معرفی فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید.

# با احترام، کمیسیون املاک یک درصد محاسبه می شود#

سپاس از شما
کارشناس تخصصی امور ملکی: بهزاد لامعی