تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 145 متری 3 خوابه

فروش آپارتمان 145 متری 3 خوابه

10 ماه پیش در بندر گز

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬060٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک لیوانی
پایان جستجو

کد آگهی 1196

فروش آپارتمان مسکونی لوکس

✅واحد نوساز کلید اول
✅مساحت 145 متر
✅5 طبقه 10 واحدی
✅طبقه 4 و 5
✅واحد شمالی جنوبی
✅3خواب
✅بسیار خوش نقشه
لوکیشن:محدوده انقلاب 16

☎️برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید☎️
پیامک پاسخگو نمیباشیم

ملک شما را صددرصد میفروشیم
باب میل شما میخریم

بندرگز انقلاب 30 املاک لیوانی