ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 146 متری / تک واحدی / خیرآباد / سرو
فروش آپارتمان 146 متری / تک واحدی / خیرآباد / سرو
2 هفته پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
146
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
50,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
``بِسْم اللّه الرحمٰن الرحیم``
⚜️ مشاور شما : آقای کشوری ⚜️
فروش آپارتمان 146 متری دو خوابه تک واحدی ✨
•واحد در محدوده سرو ها در خیرآباد میباشد ، دسترسی آسان به مراکز خرید ، درمانی ، مدرسه ، باشگاه ، نونوایی .... ✅
•خوش نقشه و خوش چیدمان ، سند تکبرگ ، فول بازسازی شده سال ساخت 95 ✅
• دو تا پارکینگ ، انباری
برای دریافت اطلاعات بیشتر با من تماس حاصل فرمایید
دفتر املاک مجلل با مدیریت : مهندس فراشی ☑️
آدرس : خیر آباد پنجاه متر پایین تر از بیمارستان مدنی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت