تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 150 متری شهرک منظریه

فروش آپارتمان 150 متری شهرک منظریه

1 روز پیش در منظریه

متراژ
150
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بسم الله الرحمن الرحیم
150 متری نوساز،در بهترین لوکیشن شهرک منظریه(کوچه اختصاصی)
موقعیت ملک جنوبی واحدها تمام بر با بر 17 متر
دارای ساختی بی نظیر و تکرارنشدنی،با رعایت کامل اصول فنی و مهندسی در تمام مراحل ساخت،مصالح مصرفی درجه یک با متریال عالی و سازنده بنام شهرک

✅10 واحدی بدون تیغه مشترک،فوق العاده خوش نقشه بدون حتی یک سانتی متر پرتی
✅کاملا نورگیر،حتی هر3خواب نور مستقیم
✅پذیرایی بزرگ قابل چیدمان
✅3 خواب،خواب ها بالای 12 متر و هرسه دارای کمد دیواری بزرگ
✅️امکان خرید پارکینگ اضافه
✅دارای مستر،لندری و جکوزی
✅️مشاعات فول دارای لابی
✅سیستم کولر آبی و گازی
✅تراسِ بزرگِ قابل چیدمان
✅آشپزخانه فوق العاده عالی و کابینت خور
✅مشاعات بی نظیر،شیک و فول امکانات
✅نما ترکیبی کلاسیک، سنگ درجه یک تراورتن با طراحی فوق العاده و نورپردازی بی نظیر

⭕امکان پرداخت ثمن معامله به صورت شرایطی و قابل مذاکره
⭕قابلیت رهن تا مبلغ دومیلیار تومان
تحویل پایان امسال
فرصتی عالی برای سکونت و سرمایه گذاری
موقعیتی بی نظیر برای مشکل پسندان و افراد خاص
اعتماد شما سرمایه ماست
املاک نوید نبش فلکه سوم منظریه