تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 150 متری لاکچری 3خواب ،2خواب مستر

فروش آپارتمان 150 متری لاکچری 3خواب ،2خواب مستر

1 سال پیش در بنیاد

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
7٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬466٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا
سلام
واحد اپارتمان بلوار کریمی کوچه 40 فرعی 12
✅️مناسب سخت پسندان✅️
✅️هر طبقه 2 واحد در 6 طبقه که واحد فوق طبقه 5 میباشد
✅️دارای 3 خواب که 2 خواب آن مستر میباشد
یک خواب 18متری 2نبش نور مستر+یک خواب 15متری مستر همراه با تراش و درب کشویی با ویو عالی+یک خواب 11متری
✅️دارای 50متر سالن گونیا همراه با نور مستقیم و پرده خور بدونه هیچ گونه پرتی تو کل واحد
✅️آشپزخانه به متراژ 16متر مربع و 6متر تراس قابل طراحی و چیدمان برای مطبخ
✅️دارای لابی ورودی نفر رو جدا از محوطه پارکینگ
دارای اسانسور گرلس ایتالیا 8 نفره
✅️کاشی سرامیک کف 80×80
کاشی سرامیک سرویسها 60×120
✅️نمای بسیار شیک و عالی همراه با نور پردازی عالی
✅️واحد 2 نبش و دارای 25متر نور مستقیم میباشدمعبر 16و 12متری