تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان /155 متری / فول نادری

فروش آپارتمان /155 متری / فول نادری

2 روز پیش در اردبیل

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏14,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,774,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
✔️150 متر با سه خواب مستردار
✔️خیابان 20 متر
✔️فول امکانات : کناف، کف پارکت ، کاغذ دیواری
✔️سازنده نامی و برند منطقه
✔️نما رومی / پارکینگ بدون مزاحمت

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
☎️مشاور شما: آیناز غیایی مقدم

___ ♦️املاک بزرگ پالیز♦️___

◽️مدیریت: مهندس فرشاد مکمل◽️