تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 157 متر سه خواب/بر رضوان

فروش آپارتمان 157 متر سه خواب/بر رضوان

4 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
157
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏23,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,955,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⚜️ بر اصلی رضوان سه نبش

✅️ 157 متر مفید

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️املاک آکو ؛ از ایده تا اجرا ، از سرمایه گذاری تا سکونت

⚜️به مدیریت آقای مهدی طوماری ⚜️

⚜️کارشناس علیرضا علائی⚜️