تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 157 متری/دو کله در مرزداران

فروش آپارتمان 157 متری/دو کله در مرزداران

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
157
ساخت
1397
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,643,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سـامـانــه تخصصی شاهان ملک

⚜️جعفری هستم مشاور شما⚜️

### فروشنده جدی ###

▫️157 متر
▫️دو کله بر 24 متری
▫️روبروی فضای سبز
▫️3خواب نورگیر بزرگ
▫️طبقه 7 از 8
▫️بسیار خوش نقشه و بدون پرتی
▫️کابینت های گلس
▫️آسانسور
▫️پارکینگ مستقیم
▫️از دو طرف ویو ابدی
▫️در مرغوب ترین جای مرزداران
▫️دارای سند تک برگ

️جهت بررسی فایل های مشابه با ما تماس بگیرید
----------------------------------------------------------------
️خرید و فروش آنی ملک خود را بدون واسطه به ما بسپارید