تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 157متر/اکازیون/صفر/سه نبش

فروش آپارتمان 157متر/اکازیون/صفر/سه نبش

2 روز پیش در سیدرضی

متراژ
157
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,636,000 تومان
طبقه
3
سلام و عرض ادب

ممنون قبل از تماس آگهی را مطالعه فرمایید»

(((((((((قیمت مقطوع ))))))))

✨((ملک فوق به مبلغ 1/500 تا آبان ماه در رهن
و مبلغ 500 میلیون با تنظیم سندکه که به مبلغ اولیه اضافه میگردد))

✨ ✨تخفیف بعد از پسند و پای قرار داد✨

توضیح اینکه:

✅مساحت اپارتمان 157 متر مفید خوش نقشه

✅جهت ملک جنوبی دو نبش

✅سه خواب با نور مستقیم (یک مستر با والهنگ)

✅نما و دکوراسیون داخلی مدرن

✅یک خواب 12 متری و دو خواب 16 متری

✅شیر آلات تو کار و 2 فرنگی ( والهنگ)

✅پنجره ها ترمال بریک

✅تراس سره پذیرایی قابل چیدمان

✅پذیرایی بسیار پر نور و دلباز با پنجره های قدی

✅اسانسور 8 نفره کابین تمام استیل

✅متریال به روز

✅سازنده برند منطقه

✅فروشنده منعطف

مشاورین مسکن 7

با فایلینگ کامل از آپارتمان های به قیمت در منطقه 11