تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 160متری 3خواب گلشهر سعادت

فروش آپارتمان 160متری 3خواب گلشهر سعادت

2 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
⚡️160 متر آپارتمان 3خواب در گلشهر سعادت
✅️سال ساخت 1404 | طبقه 4 از 6 | آسانسور دارد
✅️3 خواب (یک خواب مستر)
✅️نما و مشاعات سنگ | متریال درجه یک
✅️تک واحدی
✅️جهت واحد جنوبی
✅️نورگیری عالی پذیرایی
✅️2 بالکن بزرگ برای چیدمان و استفاده روزمره
✅️انباری اختصاصی 3 متری
✅️جانمایی کمد دیواری در اتاق ها
✅️انشعاب گاز شهری
✅️پارکینگ دارد (هزینه پارکینگ و انباری طبق عرف منطقه به مبلغ کل اضافه می گردد)
✨برای بازدید و هماهنگی، از گزینه تماس دیوار اقدام کنید.
⭐️یه بار از نزدیک ببینید، تصمیم گرفتن راحت تر می شه.