تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 160متری 3خوابه /پارامونت

فروش آپارتمان 160متری 3خوابه /پارامونت

3 هفته پیش در سینما سعدی

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,500,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خالق هستی

فروش آپارتمان 160متری 3خوابه پارامونت مشیر فاطمی
یک خواب مستر
سقف کناف نورپردازی
خوش نقشه سالن یک دست بزرگ
سه اتاق بزرگ با کمد دیواری
واحد به صورت نیمه خام می باشد
5 طبقه
10واحد
طبقه 4