تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 160متری عدالت 92

فروش آپارتمان 160متری عدالت 92

2 روز پیش در گرگان

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,375,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان 160متری عدالت 92
کابینت وشیرآلات مدرن
طبقه 4
سازنده معتبر
مورد مشابه در تالار فردوس گرگان پارس وعلی محمدی گلبرگ
موجود می باشد