ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان/167مترب/قریشی شمالی
فروش آپارتمان/167مترب/قریشی شمالی
2 هفته پیش در قریشی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
167
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅️هوالرزاق
✅️167متر
✅️پارکینگ انباری اختصاصی
✅️مستاجر تا برج5 مبلغ رهن یک میلیاردو پانصد
======================================
✅️مشاور املاک نائینی
✅️مشاور امور ملکی شما دانیال قنبری
======================================
✅️بهترین فایلینگ منطقه برای خرید فروش رهن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت