تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 170 متری/3خواب/حکیم نظامی

فروش آپارتمان 170 متری/3خواب/حکیم نظامی

2 هفته پیش در حسین‌آباد

متراژ
170
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏26,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,117,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❇️❇️❇️ ارزنده ترین فایل ❇️❇️❇️

⛔️ توضیحات:

✅170متری 3 خواب(یک خواب مستر)
✅حکیم نظامی کوچه بیژن
✅ سالن بزرگ مناسب هر نوع چیدمان و سلیقه
✅سال ساخت:1400 نوساز (با بهترین متریال)
✅کل طبقات:5
✅2 واحدی،طبقه دوم
✅سرمایش و گرمایش:کولر آبی و چیلر اختصاصی

⭕️ محیطی اَمن و آرام با همسایه های عالی ⭕️
❗️موقعیت مکانی فوق العاده با بهترین دسترسی❗️
❌ مبلغ هنگام عقد قرارداد قابل مذاکره میباشد ❌
♦️ پاسخگویی 9 تا 13 و 17 تا 21 ♦️
⭐️ فایل های مشابه با قیمت متنوع موجود میباشد ⭐️
⚜️ دپارتمان املاک باروک ⚜️
☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محل تماس حاصل فرمایید.