تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 170متری3خواب تک واحدی کلیدنخورده

فروش آپارتمان 170متری3خواب تک واحدی کلیدنخورده

4 روز پیش در باغ کرباسی

متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,176,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅همراه شما هستیم تا خریدهوشمندخودرا انجام دهید.

زارع هستم مشاورتخصصی منطقه وهمراه شما.
-------------------------------------------------------------------------------
⭕تک واحدی کلیدنخورده
⭕پلان طراحی کارشده وهوشمند
⭕آپارتمان ساخته شده بامتریال مرغوب ولوکس
⭕لوکیش بسیار طلایی منطقه
⭕غرق نور وبسیار دلباز ود دل انگیز
⭕3خواب بزرگ و تمام نور
⭕مطبخ بسیارکاربردی
⭕سند شش دانگ تک برگ
⭕انتخابی هوشمندانه برای زندگی آرام
⭕گزینه بسیار مناسب برای کسانی که دنباله واحدلوکس ومدرن هستند
⭕واقع درشارع20متری
⭕دسترسی آسان به امکانات خدماتی رفاهی

⚜ما در گروه مشاورین املاک مشایخ همراه شما هستم تا بهترین خرید خود را در زمینه امور ملکی انجام دهید⚜