تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 175 متر لوکس ط 4 فول آپشن

فروش آپارتمان 175 متر لوکس ط 4 فول آپشن

22 ساعت پیش در رباط کریم

متراژ
175
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,714,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 175متری بر خ داد گستری
سه خواب با یک خواب مستر
1300 رهن مستاجر تا یکسال
کابینت منبران فول
پارکینگ اختصاصی
بالکن بزرگ و باربیکیو
نو مخفی و پکیج و رادیاتور
نور گیر عالی
همسایه های عالی