تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 183 متری فاز 1 پادادشهر

فروش آپارتمان 183 متری فاز 1 پادادشهر

2 سال پیش در اهواز

متراژ
183
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

دفتر تخصصی املاک موسویان

بهترین انتخاب را با تجربه کنید

یک واحد آپارتمان نوساز کلید اول واقع در خیابان تیر شرقی با امکاناتی نظیر

✔ نقشه مدرن با آشپزخانه دو طرفه
✔ دو سالن مهمان و خصوصی
✔ دو تی وی وال
✔ کف سرامیک 80 در 80
✔ سیستم صوتی سقفی با پنل لمسی
✔ اتاق مستر 30 متری به همراه اتاق لباس
✔ لاندری روم
✔ وان و یا سونا
✔ موقعیت عالی، یک پلاک تا اصلی
✔ پارکینگ با جای پارک دو خودرو
✔ سقف کامل نور پردازی شده
✔ دارای پکیج و سیستم گرمایش
✔ برق 3 فاز
✔ آسانسور 8 نفره
و ...

به فروش میرسد

جهت هماهنگی برای بازدید تماس بگیرید

آدرس فاز یک پاداد شهر خیابانسوره نبش مرداد شرقی املاک موسویان