تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 185 متری قاضی آباد

فروش آپارتمان 185 متری قاضی آباد

2 هفته پیش در خرم آباد

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,054,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
— امانتدار منافع شماییم —

— فایل های اکازیون و ویژه را از ما بخواهید —

گروه مشاورین املاک دیار
⏱️ انجام کلیه امور ملکی شما در کم ترین زمان با بهترین قیمت