تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان /190 متری / کوثر بلوک 8

فروش آپارتمان /190 متری / کوثر بلوک 8

1 روز پیش در اردبیل

متراژ
190
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,736,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
✔️190 متر با سه خواب مستردار
✔️نما رومی با نورپردازی
✔️سازه و متریال بینظیر
✔️نزدیک به خیابان اصلی
✔️خوش نقشه
✔️واحد خام
✔️پارکینگ بدون مزاحمت
✔️زیر قیمت منطقه
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
☎️مشاور شما: آیناز غیایی مقدم

___ ♦️املاک بزرگ پالیز♦️___
❕شهرک آزادی_خیابان آذربایجان❕
◽️مدیریت: مهندس فرشاد مکمل◽️