فروش آپارتمان 197 متر با پارکینگ/خیابان بمانی زاده
1 روز پیش در نسیم شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
197
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
8,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
44,467,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⭐فروش آپارتمان 197 متری شیک و لوکس⭐
✳مناسب خاص پسندان واقعی
✳قولنامه معتبر همراه با کد رهگیری
✳بازدید================خرید
✳پارکینگ اختصاصی ✳رو به نما
✅کلید نخورده
✅3 خواب مستر
☎️مشاور فروش و همراه شما: شعبانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.