ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 2 خوابه فاز 6 نوساز . ساکن کامل
فروش آپارتمان 2 خوابه فاز 6 نوساز . ساکن کامل
1 هفته پیش در فاز 6
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,533,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
درود بر شما بینندگان . دوستان خوب من
محمودی هستم مشاور و همراه شما
فروش واحد 2 خوابه 3 فاز 6 . پروژه معتبر . مثل طلا و دلاره دقیقا
75 متر فول امکانات 2290
75 متری فول امکانات 2350
90 متری 3 خوابه فول امکانات تمیز 2450
واحد های مشابه موجود هست تماس از شما همراهی از محمودی
منتظر تماست هستم
قصد خرید هم نداشتی زنگ بزن مشاوره سود دار بشنوی
صفر تا شیش با محمودی تو دستته
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت