تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 200متر ملاصدرا اصل جنوبی(املاک هیرو)

فروش آپارتمان 200متر ملاصدرا اصل جنوبی(املاک هیرو)

1 روز پیش در قزوین

متراژ
200
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏210,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ویلای دلخواه خود را متناسب با بودجه خود از تیم ما بخواهید...⚜️

لازم به ذکر است به علت عدم اجازه مالک از ارائه عکس واقعی ملک معذوریم

✴️ لاکچری مدرن✴️

❇️200 متر جنوبی
✳️3 خواب بزرگ مستر تک واحدی
✳️ آشپزخانه شیک و مدرن
✳️بهر 15
❇️ متریال فوق العاده عالی و لوکس
❇️ آسانسور تمام استیل
❇️ مشاعات سنگ درجه یک
❇️پله های استاندارد
❇️ آسانسور تمام استیل
✳️سالن ورزش و اجتماعات

☎️ ساعت تماس : صبح ها 9:30 تا 13:30 عصرها 17 تا 21:30 ☎️
............. .....
مهندس فخری ـ کارشناس ارشد امور ملکی مناطق ویلایی نشین عیانی و زمین باغ ویلا و مسکونی سرتک ملاصدرا پونک دانشگاه

ویلا فقط یک ملک نیست؛ شروع یک آرامش تازه است.
با تجربه ی 15 ساله ام در املاک ایران،ترکیه،دبی،
کمک می کنم باغ و ویلایی پیدا کنید که واقعاً حس «خانه» را داشته باشد
♦️مشاوره در زمینه خرید و فروش ,ساخت،مشارکت و سرمایه گذاری
جهت اطلاع از اگهی های مشابه تماس بگیرید یا در پاین ترین قسمت همین صفحه به قسمت (همه اگهی های کسب کار) مراجعه کنید.