تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 230 متری در سبلان

فروش آپارتمان 230 متری در سبلان

2 هفته پیش در اردبیل

متراژ
230
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,086,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد آپارتمان
واقع در سبلان فاز 2 سمت پارک قزل گول

230متر
طبقه5 از 6
سه خواب مستر
سال ساخت1400
فول امکانات لاکچری

کدفایل:3621
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
نام کارشناس:خانم صفوی

____________________________

مجموعه ی املاک نوین، با فراهم کردن محیطی امن و قابل اعتماد و تیمی از کارشناسان متخصص در تلاش است تا تجربه ای آرام و بدون دغدغه از خرید و فروش ملک را برای شما رقم بزند