تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 240متر 3خواب گلسار 2پارکینگ

فروش آپارتمان 240متر 3خواب گلسار 2پارکینگ

9 ساعت پیش در کاکتوس

متراژ
217
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,456,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
** با املاک همکاری نمی شود **

قابلیت رهن تا 7 میلیارد
قابل تهاتر

آپارتمان 217متر
3خواب مستر کلوزت
مطبخ
جکوزی
فول هوشمند
گرمایش از کف
چیلر
2پارکینگ سندی

الناز ملاح هستم مشاور امور ملکی شما در منطقه گلسار

دپارتمان املاک ماد