تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 275 متر الهیه / ویو ابدی

فروش آپارتمان 275 متر الهیه / ویو ابدی

10 ساعت پیش در الهیه

متراژ
275
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏130,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏472,727,000 تومان
طبقه
7
تعداد کل طبقات
9
مجتمعی لوکس با ویو ابدی و تراس بزرگ قابل چیدمان و نور مستقیم خورشید از سه جهت که آرام بخش دلهای مهربان شماست
8 طبقه دواحدی، در کل 16 واحد
دو لاین آسانسور بزرگ
سه تراس بزرگ با ویو عالی کوهستان
سه خواب king مستر
دید عالی جنوب شرقی و شمال
دو عدد پارکینگ سندی باکس

مشاعات:
400 متر لابی با ارتفاع سقف 6 متر

املاک دیپلمات