ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 3 خوابه در منطقه22/دریاچه چیتگر
فروش آپارتمان 3 خوابه در منطقه22/دریاچه چیتگر
1 هفته پیش در سرو آزاد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
161
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
180,124,000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
19
♦️ فروش آپارتمان 3 خوابه در منطقه22/دریاچه چیتگر
✨ آپارتمان مورد نظر در رینگ اول دریاچه در شهرک صیاد شیرازی واقع شده است.
✨ دسترسی آسان به خدمات شهری و حمل و نقل عمومی دارد.
♦️ مشخصات واحد :
✨ 161 متر
✨ 3 خوابه
✨ مستردار
✨ بالکن دار
✨ کابینت های گلس
✨ لابی مجلل و لابی من 24 ساعته
♦️ مشاور شما : مهدی ثنائی
✨ دپارتمان برنا
✨ برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت