تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 300 متری (هراز)

فروش آپارتمان 300 متری (هراز)

2 هفته پیش در آمل

متراژ
300
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏48,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
تاپ لوکیشن خ هراز
لاکچری ترین کوچه شهر با نگهبانی 24 ساعته
کوچه سرشار از آرامش
نوساز کلید نخورده
شمالی ، با نورگیر فوق العاده عالی
6 طبقه تک واحدی ، طبقه 6 (ساختمان با نگهبانی)
(تمامی طبقات هم موجود میباشد)
نما ترکیبی سنگ عباس آباد و آجر
(یک تراس بزرگ قابل چیدمان + یک تراس بزرگ فضای سبز)
پارکینگ همکف و منفی ، هر واحد 2 پارکینگ
4 خواب ، هر 4 خواب مستر
دو خواب با کلوزت بزرگ
سرویس بهداشتی و حمام عمومی
سقف تمام فضاهای مجهز به لاین نوری
آسانسور 10 نفره
سند تک برگ مالکیت

کد : 756
( لطفا املاک تماس نگیرد )