تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 35 متری 1 خوابه طبقه 3 در شکوفه

فروش آپارتمان 35 متری 1 خوابه طبقه 3 در شکوفه

1 سال پیش در شکوفه

متراژ
35
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مناسب جهت سرمایه گذاری
قابلیت رهن تا مبلغ 300 میلیون رهن کامل
مشاور شما علیرضا
آدرس املاک :خیابان شکوری اول خطیب شمالی املاک قصر
>>