تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 360 متری یکجا

فروش آپارتمان 360 متری یکجا

12 ماه پیش در رانکوه

متراژ
360
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬944٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
ساختمان در 3 واحد
(پروانه، پایان کار، سندتک برگ)
ّطبقه همکف 95 متر
طبقه اول 121 متر
طبقه دوم 144 متر
همه واحد ها 2 خواب
آسانسوردار
بهترین و مرغوب ترین سازه
موقعیت مکانی فوق العاده
فروش هم بصورت یکجا هم جداگانه
___________________________
املاک سید
آدرس املاک: املش، ابتدای خیابان مدرس، روبروی مدرس2
غیاثی