تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 3خوابه پل باغ صفا

فروش آپارتمان 3خوابه پل باغ صفا

17 ساعت پیش در پارک آزادی

متراژ
158
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,265,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
سلام
فروش آپارتمان 158متر سند تک برگ ملکی
طبقه 5
نورگیر عالی بدون مشرف
3خواب بزرگ 1خواب مستر
2واحدی
سالن اجتماعات بزرگ جهت برگزاری مراسمات
واقع در پل باغ صفا
املاک فدک